Про нормативно правовий акт щодо утримання територій

e-mail Друк PDF

Державною установою "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"  спільно з Міністерством охорони здоров'я України, із залученням  представників громадянського суспільства розроблено проект наказу МОЗ України "Про внесення змін до Державних санітарних норм і правил утримання територій населених місць".

В діючому  на сьогоднішній день ДСанПіНі  від 2011 року щодо утримання територій населених місць не враховано ряд ключових питань, що стосуються державного регулювання, прав людей з інвалідністю, вимог Європейського  законодавства, сучасних технологічних і проектних рішень. Є необхідність у приведенні положень  існуючих санітарних норм і правил до вимог  діючого законодавства України, що сприятиме  удосконаленню вимог щодо проектування, експлуатації житла та громадських споруд, прибудинкових територій населених місць, а також призведе до підвищення їх безпечності і зручності та дозволить оптимізувати витрати на утримання сельбищних територій, проведення  проектувальних робіт.

Проект нормативного акту передбачає внесення змін, пов'язаних з впровадженням нових підходів до збору, утилізації та переробки відходів, удосконалення системи санітарної очистки. Він є регуляторним актом, що стосується питань соціально-економічного розвитку і удосконалення стану територій адміністративно-територіальних одиниць. Одночасно цей документ позитивно вплине на екологічний стан довкілля та навколишнє природне середовище,  соціальні та санітарно-гігієнічні умови проживання населення.

Ми не живемо ізольовано і постійно стикаємося з проблемами, як особистими, так і загальними. Значна частина таких проблем відноситься до відходів, відношення до яких визначає стан культури населення взагалі та кожної людини  окремо. Тому Міністерство охорони здоров'я України  запрошує всіх залучитися до обговорення  проекту нормативного акту, висловити свої зауваження,    пропозиції.

ДУ "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" повідомляє, що зазначений проект нормативно правового акту оприлюднено на офіційному  сайті Міністерства охорони здоров'я України в мережі Інтернет  www.moz.gov.ua.  Зауваження та пропозиції по вказаному документу приймаються Директоратом Міністерства охорони здоров'я України для оприлюднення у письмовому або електронному вигляді на адресу: м. Київ, вул. Грушевського, 7.

Задати питання

Пишіть нам