Актуально

Результати роботи наших фахівців щодо проведення кампанії вакцинації внутрішньо переміщених осіб станом на 21.06.2022 року

e-mail Друк PDF

Фахівці  ДУ "Закарпатський ОЦКПХ МОЗ» продовжують роботу в рамках кампанія по вакцинації внутрішньо переміщених осіб у місцях їх тимчасового компактного проживання.

Станом на 21 червня 2022 року лікарі-епідеміологи та помічники лікарів-епідеміологів  14  структурних підрозділів нашої установи відвідали 68 притулків ВПО, в т.ч. 36 за минулий тиждень.  Всього під час моніторингових візитів опитали 2817 переміщених осіб, серед яких 959 дітей до 18 років та 1858 дорослих. За результатами візитів наші фахівці встановили вакцинальний статус у 2817 осіб. Серед опитаних дорослих 267 осіб виявили бажання провести планові профілактичні щеплення. Також, 103 дитини потребують проведення планової вакцинації, на що батьки дали згоду. Сформовані списки щодо вакцинального статусу ВПО (дорослих і дітей) та необхідних планових щеплень з підписами про їх згоду передані у відповідні територіальні Центри ПМСД.

Медичними працівниками центрів ПМСД верифiковано дані щодо вакцинального статусу ВПО, які передали наші фахівці, та виїзними мобільними бригадами 263 дитини вакциновано від керованих інфекційних хвороб та 150 дорослих осіб вакциновано вiд гострої респiраторної хвороби COVID-19, спричиненої кopoнaвipycoм SARS-CoV-2.

Фахівці структурних підрозділів ДУ "Закарпатський ОЦКПХ МОЗ», під час моніторингових візитів,

продовжують проводити внутрішньо переміщеним особам  санітарно-роз’яснювальну роботу з питань необхiдностi проведення заходiв специфiчної профiлактики iнфекцiйних хвороб шляхом вакцинації, особливо в умовах воєнного стану.

Дана робота триває, про результати якої ми будемо повідомляти і надалі.

 


Останнє оновлення на Четвер, 23 червня 2022, 15:38

Результати роботи фахівців ДУ "ЗОЦКПХ МОЗ України» щодо проведення кампанії вакцинації внутрішньо переміщених осіб

e-mail Друк PDF

На сьогодні  14.06.2022р.  у нашому регіоні спільно з представниками Бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні триває кампанія по вакцинації внутрішньо переміщених осіб у місцях їх тимчасового компактного проживання. За підсумками минулого тижня фахівці 11 структурних підрозділів ДУ "ЗОЦКПХ МОЗ України» відвідали 32 притулки ВПО.  Під час візитів наші працівники спілкувалися з переміщеними особами та за їх словами, а також на підставі представленої медичної документації встановили вакцинальний статус у 1260 осіб.

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 червня 2022, 14:36

Холера може бути поруч

e-mail Друк PDF

В літній період року  Міністерство охорони здоров'я України  та всі його служби  в регіонах  попереджають про можливе погіршення  санітарно-епідемічної ситуації, що пов'язане  з підвищенням температури повітря, погіршенням якості питної води, використанням  водних об'єктів в якості місць масового відпочинку для купання, а також неналежним дотриманням санітарних норм.

Останнє оновлення на Понеділок, 13 червня 2022, 08:10

Проведення кампанії вакцинації внутрішньо переміщених осіб в Закарпатській області

e-mail Друк PDF

В Україні сьогодні триває війна, яка спричиняє жертви серед мирного населення та руйнування цивільної інфраструктури, змушуючи людей залишати свої домівки в пошуках безпеки, захисту та допомоги. Велика кількість людей зі Східної та Південної частини нашої держави були змушені стати внутрiшньо перемiщеними особами (ВПО)  через російську агресію. Внаслідок цього виникла проблема з проведенням населенню країни необхідної планової вакцинації та вакцинації проти COVID-19.

Останнє оновлення на Четвер, 09 червня 2022, 14:52

Всесвітній день гігієни рук

e-mail Друк PDF

Щорічно 5 травня , починаючи з 2009 року, за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) світова спільнота відзначає Всесвітній день гігієни рук. Дата цього заходу обирається не випадково: 5-й день 5-го місяця символізує 5 пальців на кожній руці людини.

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 травня 2022, 07:18

Сторінка 1 з 168

Задати питання

Пишіть нам