Про раптові обстеження працівників закладів освіти

e-mail Друк PDF

На виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України від 07.10.2021 № 15 «Щодо організації проведення позачергових обстежень працівників харчоблоків закладів освіти, дитячих закладів оздоровлення і відпочинку, дитячих будинках-інтернатах у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації»  фахівцями ДУ «Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» з 11.10.проведено наступні раптові обстеження в закладах освіти.

 

Станом на 26.11.2021 раптовими обстеженнями охоплено працівників 335 закладів освіти, в т.ч.: 193 закладів дошкільної освіти (далі - ЗДО), 134 закладів загальної середньої освіти (далі - ЗЗСО), та 8 закладів інтернатного типу. Обстежено всього 924 працівники харчоблоків, в т.ч.: 498 працівників  ЗДО, 380 працівників ЗЗСО та 46 – закладів інтернатного типу. Позитивні результати лабораторних досліджень на носійство стафілококу виявлено в 66 працівників.

Найбільший відсоток виявлених носіїв золотистого стафілококу серед обстежених працівників харчоблоків у закладах освіти Мукачівського Свалявського та Виноградівського  районів. Не були виявлені носіі в закладах Рахівського, Міжгірського та Берегівського районів. Наразі ще тривають дослідження 4 зразків, відібраних серед обстежених працівників харчоблоків.

Про всі виявлені відхилення від норм  проінформовано відповідні обласні та територіальні підрозділи з питань освіти та охорони здоров’я райдержадміністрацій та виконкомів рад територіальних громад та територіальні управління,ь а також управління і  відділи Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області для відповідного реагування в межах повноважень.

Робота щодо запобігання та зниження рівня харчових отруєнь серед дітей в закладах освіти на виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України від 07.10.2021 № 15 триває

Задати питання

Пишіть нам