Результати роботи наших фахівців щодо проведення кампанії вакцинації внутрішньо переміщених осіб станом на 21.06.2022 року

e-mail Друк PDF

Фахівці  ДУ "Закарпатський ОЦКПХ МОЗ» продовжують роботу в рамках кампанія по вакцинації внутрішньо переміщених осіб у місцях їх тимчасового компактного проживання.

Станом на 21 червня 2022 року лікарі-епідеміологи та помічники лікарів-епідеміологів  14  структурних підрозділів нашої установи відвідали 68 притулків ВПО, в т.ч. 36 за минулий тиждень.  Всього під час моніторингових візитів опитали 2817 переміщених осіб, серед яких 959 дітей до 18 років та 1858 дорослих. За результатами візитів наші фахівці встановили вакцинальний статус у 2817 осіб. Серед опитаних дорослих 267 осіб виявили бажання провести планові профілактичні щеплення. Також, 103 дитини потребують проведення планової вакцинації, на що батьки дали згоду. Сформовані списки щодо вакцинального статусу ВПО (дорослих і дітей) та необхідних планових щеплень з підписами про їх згоду передані у відповідні територіальні Центри ПМСД.

Медичними працівниками центрів ПМСД верифiковано дані щодо вакцинального статусу ВПО, які передали наші фахівці, та виїзними мобільними бригадами 263 дитини вакциновано від керованих інфекційних хвороб та 150 дорослих осіб вакциновано вiд гострої респiраторної хвороби COVID-19, спричиненої кopoнaвipycoм SARS-CoV-2.

Фахівці структурних підрозділів ДУ "Закарпатський ОЦКПХ МОЗ», під час моніторингових візитів,

продовжують проводити внутрішньо переміщеним особам  санітарно-роз’яснювальну роботу з питань необхiдностi проведення заходiв специфiчної профiлактики iнфекцiйних хвороб шляхом вакцинації, особливо в умовах воєнного стану.

Дана робота триває, про результати якої ми будемо повідомляти і надалі.

 


Задати питання

Пишіть нам