Вакцинальна кампанії внутрішньо переміщених осіб в Закарпатській області триває.

e-mail Друк PDF

В області продовжується кампанія по вакцинації внутрішньо переміщених осіб у місцях їх тимчасового компактного проживання.Фахівці ДУ "Закарпатський ОЦКПХ МОЗ» вже відвідали 103 притулки ВПО.  Під час моніторингових візитів опитали та встановили вакцинальний статус 4021 переміщеній особі, із них 1336 дітям до 17 років та 2685 дорослим.

За результатами опитування наші фахівці встановили 371 дорослого, що виявив бажання здійснити собі пропущені чи заплановані профілактичні щеплення. Також, 158 дітей потребують проведення планової вакцинації, на що їх батьки дали згоду. Сформовані списки щодо вакцинального статусу ВПО (дорослих і дітей), відповідно до розробленого алгоритму заходів, передані у відповідні Центри ПМСД. Медичними працівниками центрів ПМСД методом виїзних мобільних бригад у притулки ВПО вакциновано від інфекційних хвороб 325 дітей та щеплено вiд гострої респiраторної хвороби COVID-19  167 переміщених осіб, в т.ч. 115 дорослим введено бустерну дозу вакцини.

Для внутрішньо переміщених осіб працює гаряча лінія з актуальних питань вакцинації, телефон якої +38063951053.

Фахівці структурних підрозділів ДУ "Закарпатський ОЦКПХ МОЗ», під час моніторингових візитів, продовжують проводити внутрішньо переміщеним особам  санітарно-роз’яснювальну роботу з питань необхiдностi проведення заходiв специфiчної профiлактики iнфекцiйних хвороб шляхом вакцинації, особливо в умовах воєнного стану.

Разом із тим, закликаємо і всіх мешканців Закарпаття подбати про своє здоров’я і  здоров’я своїх дітей та провести усі необхідні профілактичні щеплення. Зверніться до сімейних лікарів, з’ясуйте, які щеплення необхідно провести та не зволікайте із вакцинацією.

ЗАХИСТІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!!!

Задати питання

Пишіть нам