В області продовжується кампанія по вакцинації внутрішньо переміщених осіб у місцях їх тимчасового компактного проживання.

e-mail Друк PDF

Фахівці ДУ "Закарпатський ОЦКПХ МОЗ» уже відвідали 103 притулки ВПО. Під час моніторингових візитів опитали та встановили вакцинальний статус 4021 переміщеній особі, із них 1336 дітям до 17 років та 2685 дорослим.

За результатами опитування наші фахівці встановили 371 дорослого, що виявив бажання отримати пропущені чи заплановані профілактичні щеплення. Також,158 дітей потребують проведення планової вакцинації, на що їх батьки дали згоду. Сформовані списки щодо вакцинального статусу ВПО (дорослих і дітей) та необхідних планових щеплень з підписами про їх згоду, які передані у відповідні територіальні Центри ПМСД.

Медичними працівниками центрів ПМСД верифiковано дані щодо вакцинального статусу ВПО, та виїзними мобільними бригадами вакциновано 325 дітей від керованих інфекційних хвороб та 167 дорослих осіб - вiд гострої респiраторної хвороби COVID-19, у т.ч. 115 дорослим введено бустерну дозу вакцини.

Для внутрішньо переміщених осіб працює гаряча лінія (тел. +38063951053) з актуальних питань вакцинації.

Фахівці структурних підрозділів ДУ "Закарпатський ОЦКПХ МОЗ» під час моніторингових візитів продовжують проводити санітарно-роз’яснювальну роботу серед внутрішньо переміщених осіб з питань необхiдностi проведення заходiв специфiчної профiлактики iнфекцiйних захворювань шляхом вакцинації, особливо в умовах воєнного стану.

Разом із тим, закликаємо і всіх мешканців Закарпаття подбати про своє здоров’я і здоров’я своїх дітей та провести усі необхідні профілактичні щеплення. Зверніться до сімейних лікарів, з’ясуйте, які щеплення необхідно провести та не зволікайте із вакцинацією.

ЗАХИСТІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!!!

Задати питання

Пишіть нам