На Закарпатті 1-2 серпня 2022 р. проведено оффлайн-Тренінг «Ефективні заходи інфекційного контролю при вакцинації від COVID-19» в рамках проєкту USAID

e-mail Друк PDF

Фахівці державної установи «Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» 1 - 2 серпня 2022 року взяли активну участь в оффлайн-Тренінгу «Ефективні заходи інфекційного контролю при вакцинації від COVID-19» організованому Дніпропетровським міжрегіональним тренінговим центром в рамках проєкту USAID «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який впроваджує PATH.

В ході дводенного оффлайн-Тренінгу обговорювалися питання сучасної тенденції розвитку епідемічного процесу COVID-19, компоненти інфекційного контролю при організації та проведенні вакцинації від COVID-19, міжнародні та національні підходи щодо впровадження заходів з ІК. Присутні учасники тренінгу навчилися: основам оцінки заходів з ІК в пунктах вакцинації населення від COVID-19, розташованих в закладах охорони здоров’я, в центрах масової вакцинації населення та при проведенні виїзних вакцинальних сесій мобільними бригадами; як правильно застосовувати засоби індивідуального захисту; проводити дезінфекційні заходи; правильно поводитися з медичними відходами.

Також ми отримали інформацію як коригувати плани з ІК за необхідності. Хочеться відмітити організацію цікавої та пізнавальної роботи учасників курсу в групових практичних тренінгах з оцінки якості гігієнічної обробки рук, використання засобів індивідуального захисту, а саме респіраторів, проведення тесту на щільність прилягання респіраторів, ФІТ-тесту та розробку стандартів операційних процедур з питань ІК в пунктах вакцинації.

Здобуті нами професійні знання, сучасні інформаційні матеріали ми будемо впроваджувати у нашу роботу та діяльність закладів охорони здоров’я.

Задати питання

Пишіть нам