Закарпаття продовжує проведення тематичних заходів в рамках Всесвітнього тижня імунізації

e-mail Друк PDF

25 квітня в одній із шкіл смт. Великий Березний Ужгородського району проведено інформаційно тематичний захід під назвою «Дні любові до вакцинації» для учнів молодших класів. Пізнавальна та цікава інформаційна подія була організована начальником відділу освіти Великоберезнянської ОТГ, лікарями КНП «ВЦПМСД»

спеціалістами ЮНІСЕФ та представлена фахівцем Великоберезнянського лабораторного відділення Перечинської філії ДУ «Закарпатський ОЦКПХ МОЗ» Наталією Ревть.  На свято були запрошені заступник голови Ужгородської РДА Віталій Дупин, експерт із епідеміології Закарпатської ОВА Вікторія Тимчик. Також на заході були присутні вчителі та батьки учнів школи.

Наталія Ревть продемонструвала презентацію на тему «Вакцинація – надійний захист від інфекційних хвороб», в ході якої наголосила, що профілактичні щеплення проти туберкульозу, поліомієліту, правцю, дифтерії, кашлюку, кору, епідемічного паротиту, краснухи та гепатиту В є обов’язковими і регламентовані відповідними державними нормативно-правовими актами. Сімейний лікар висвітлила тему про захворювання на кір та можливі небезпечні наслідки після нього.

Діти перших класів представили цікаву виставу-інсценізацію казки «Чарівна парасолька від інфекційних хвороб», розказали пізнавальні віршики про щеплення, взяли активну участь у найулюбленішій справі – розмальовці, а ще отримали подарунки від ЮНІСЕФ. Старші учні показали міні виставу «На прийомі у лікаря». Захід, присвячений до Всесвітнього тижня імунізації, вдався дуже цікавим та пізнавальним.

Фахівці ДУ «Закарпатський ОЦКПХ МОЗ» сприяють популяризації одного з найефективніших інструментів боротьби з інфекційними захворюваннями – вакцинації краян!

Задати питання

Пишіть нам