Новини

17 ТРАВНЯ – з ініціативи всесвітньої організації охорони здоров’я проводиться ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З АРТЕРІАЛЬНОЮ ГІПЕРТЕНЗІЄЮ

e-mail Друк PDF

За статистикою понад 12 мільйонів українців страждають від підвищення артеріального тиску. Частка населення з підвищеним АТ різко зростає з віком. У віковій групі 18-29 – приблизно 12,7 %, у віковій групі 60-69 – 71,1 %.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 травня 2023, 14:50

Про харчову алергію

e-mail Друк PDF

Серйозною проблемою багатьох дітей є харчова алергія. Харчову алергію слід запідозрити, якщо в дитини після їди з’являється хоча б один із таких симптомів: кропив’янка, висипка, екзема, свербіж, набрякання губ, обличчя, язика або горла, чхання, нежить, закладеність носа, свистяче дихання, біль у животі, пронос, блювання, анафілаксія.

Останнє оновлення на Вівторок, 09 травня 2023, 11:00

Харчування дитини сьогодні – здорова нація завтра

e-mail Друк PDF

Спосіб життя — це один із ключових факторів, що впливають на здоров’я людини. Він охоплює побутову, професійну, культурну, суспільно-політичну сфери нашої діяльності й формується на певному географічному, економічному, політичному, культурному ґрунті. Усі складові способу життя — якість харчування, фізична активність, режим дня, психічний стан тощо — безпосередньо впливають на здоров’я людини.

Останнє оновлення на Понеділок, 08 травня 2023, 09:39

Літо завжди літо

e-mail Друк PDF

Наближається календарне літо, а з ним  і  оздоровчий сезон.  Літо – це пора канікул, відпусток з бажаннями відпочити на природі, а саме на березі річки, озера.

Останнє оновлення на Понеділок, 08 травня 2023, 09:20

Про профілактику та відмову від куріння

e-mail Друк PDF


Багато людей не задумуються над тим, що куріння навіть однієї цигарки  на день може призвести до виникнення онкологічних захворювань, а також, що куріння будь-яких тютюнових виробів шкодить організму незалежно від дози. Тютюновий дим містить понад 7 000 хімічних елементів, з яких щонайменше 250 є токсичними, а 69 спричиняють онкологічні захворювання.

Останнє оновлення на Четвер, 04 травня 2023, 13:27

Сторінка 1 з 30

Задати питання

Пишіть нам