Новини

Увага – Сказ !

e-mail Друк PDF

Всесвітній день боротьби зі сказом, який проводиться 28 вересня за ініціативи благодійної організації «Альянс з боротьби зі сказом» та Центру профілактики та контролю за інфекційними захворюваннями (CDC) покликаний підвищувати інформованість про наслідки сказу в людини і тварин, а також поінформувати населення наскільки легко його попередити і як запобігти виникненню захворювання серед людей, ведучи боротьбу з його збудником серед тварин.

Останнє оновлення на Понеділок, 27 вересня 2021, 14:21

Забруднення повітря в приміщенні

e-mail Друк PDF

Ми намагаємося їсти здорову їжу, пити чисту воду, але як часто ми замислюємося над тим, наскільки «здоровим» є повітря, яким ми дихаємо? Адже здорова доросла людина в добу випиває всього 2-3 літри води, а вдихає повітря в 15 разів більше – до 33 м3. Максимум, ми турбуємося про повітря на вулиці – нас хвилює пил, вихлопні гази, викиди підприємств. Але насправді природний рух шарів атмосфери і сонячний ультрафіолет досить ефективно видаляють шкідливі речовини з повітря.

Останнє оновлення на Четвер, 16 вересня 2021, 09:36

Оздоровчий сезон добігає кінця

e-mail Друк PDF

Закінчилося літо, прийшла календарна осінь. Оздоровчий сезон з використанням поверхневих вод для оздоровлення,  який завжди триває   з травня місяця, офіційно вже закінчився. Протягом всього оздоровчого сезону влітку 2021 року   філії ДУ "Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" здійснювали лабораторний контроль щодо якості води водоймищ у межах місць масового відпочинку рекреаційного та оздоровчого використання, що використовуються населенням  для відпочинку та купання.

Останнє оновлення на Вівторок, 07 вересня 2021, 08:54

Про це треба знати: антибіотики, пробіотики, пребіотики

e-mail Друк PDF

В наш час багато хвороб мають бактеріальну природу. Навіть  вірусні інфекції дають ускладнення бактеріального плану. В таких випадках лікар призначає курс антибіотиків – ліків, що призначені для знищення патогенних мікроорганізмів.

Останнє оновлення на Середа, 01 вересня 2021, 10:34

Сезон баштанних

e-mail Друк PDF

Розпочався сезон баштанних, а це  кавуни та дині, про смак та користь  яких знають майже всі. Особливих правил торгівля кавунами не вимагає, але при їх реалізації    вони повинні знаходитися  на товарних лотках для захисту поверхонь від пошкоджень та забруднень. Перед вживанням кавуни потрібно мити, щоб бруд з їх поверхні, в якому завжди присутні мікроорганізми,  з руками не потрапив до рота.

Останнє оновлення на Четвер, 29 липня 2021, 16:53

Сторінка 1 з 15

Задати питання

Пишіть нам