Новини

Міністерство охорони здоров'я рекомендує …

e-mail Друк PDF

Міністерство охорони здоров'я України з метою попередження  виникнення та розповсюдження багатьох захворювань, у тому числі і інфекційних, фактором передачі яких вважаються  такі шляхи,  як  аліментарний (через харчі), водний та контактно-побутовий,  завжди наголошує на необхідністі застосування профілактичних заходів.

Останнє оновлення на Середа, 18 січня 2023, 15:32

Вода питна – її якість та безпечність

e-mail Друк PDF

Питній воді, як складовій  життя взагалі,  а тим більше здорового та безпечного,  завжди приділяється значна увага. Забезпечення населення питною водою вимагає дотримання 2 - х основних правил: - нормативної  кількості  води  в літрах на добу на 1 людину, що дозволяє покривати всі потреби  життєзабезпечення  населення,  враховуючи господарські;  - якості та безпечності  питної води,  що споживає населення.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 січня 2023, 12:16

Щоб гриби не були небезпекою

e-mail Друк PDF

Щоб гриби не були небезпекою

З вересня місяця в Україні різко зросла кількість отруєння дикорослими грибами серед населення. Особливе занепокоєння викликають випадки отруєння дітей.   Тільки протягом  вересня 2022 року   були ареєстровані  24 випадки  отруєння грибами в 11 областях України. Постраждало 13 дорослих та 11 дітей,  з них 2 дитини померло. Закарпаття не виключення. Зрахуванням вже жовтня місяця було зареєстровано 5 випадків отруєння дикорослими грибами (м. Ужгород, Мукачівський та В.Березнянський 9) . Грибний сезон триває, тому загроза отруєння грибами залишається.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 08 листопада 2022, 13:54

Питна вода, її якість та безпека

e-mail Друк PDF

Питна вода без перебільшень  є однією  із складових  життя всього живого на нашій планеті. Забезпечення населення питною водою вимагає дотримання 2 - х основних правил нормативною   кількості  води  в літрах на добу на 1 людину, що дозволяє покривати всі потреби  життєзабезпечення  населення,  враховуючи господарські. Відповідальність за виконання  основних вимог  у виробництві води нормативної кількості та її якості покладено на органи виконавчої влади та виробників води, які повинні організовувати та здійснювати виробничий лабораторний контроль води, яку отримує споживач.

Всесвітній день миття рук, або Всесвітній день чистих рук

e-mail Друк PDF

Організація Об’єднаних Націй  і, зокрема Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) оголосили 15 жовтня "Всесвітнім днем миття рук"

Не можна не помітити, що така проста гігієнічна процедура, як миття рук, здатна попередити не тільки зараження організму шкідливими вірусами та  бактеріями, але і зробити життя людини більш комфортним, приємним і  безпечним.  Як відзначають експерти ООН та ВООЗ, миття рук рятує тисячі дитячих життів щодня. "Брудні руки"  є однією з головних причин високої дитячої смертності в деяких країнах світу. Через немиті руки в організм людини потрапляють збудники холери, вірусної пневмонії, гепатиту, грипу, гострих респіраторних захворювань та інші.

 

Останнє оновлення на Середа, 12 жовтня 2022, 09:15

Сторінка 1 з 29

Задати питання

Пишіть нам