Про проведення навчально-тренувального заняття на базі ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України»

e-mail Друк PDF

На базі ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» 25.07.2019 р. було організовано і проведено навчально-тренувальне заняття з питань локалізації та ліквідації умовного осередку інфекції, що має міжнародне значення.

В проведенні тренувального заняття взяли участь лікарі-епідеміологи  та фахівці з дезінфектології районних, міжрайонних і міськрайонних філій ДУ «Закарпатський ОЛЦ МОЗУ», фахівці санітарно-карантинного відділу, відділення та лабораторії особливо небезпечних інфекцій, відділення організації епідддосліджень, вірусологічної лабораторії ДУ «Закарпатський ОЛЦ МОЗ України».

В ході навчально-тренувального заняття було проведено теоретичну підготовку фахівців шляхом ознайомлення з нормативно-розпорядчими документами Кабінету Міністрів України, МОЗ України щодо організації профілактичних та протиепідемічних заходів захворювання на інфекції, що мають міжнародне значення, організації первинних протиепідемічних та профілактичних заходів на випадок ускладнення епідемічної ситуації з даної групи інфекцій.

В практичній частині заняття було відпрацьовано алгоритм дій  фахівців  ДУ «Закарпатський ОЛЦ МОЗУ» відповідних територій та області на випадок ускладнення епідемічної ситуації з особливо небезпечних інфекцій, вирішення  ситуаційного завдання з локалізації та ліквідації умовного осередку інфекції.

Проведено аналіз стану забезпечення засобами індивідуального захисту  для роботи в осередку інфекції працівників епідеміологічних підрозділів ДУ «ЗОЛЦ МОЗУ», визначено потребу. Відпрацьовано навички застосування протичумних костюмів у відповідності до режимів роботи.

Практично відпрацьовано порядок відбору, упакування та транспортування матеріалу від хворого та  об’єктів довкілля з вогнища до лабораторії, що проводить відповідні дослідження.

Задати питання

Пишіть нам