Новини

Про гриби та їх можливу небезпеку

e-mail Друк PDF

Серед величезної  кількості грибів, що виростають в Україні, тільки  500 видів грибів вважаються їстівнимиІнші  можуть вміло маскуватися  під їстівні, такі як опеньок  несправжній або  печериця отруйна. А самими відомими проміж отруйних вважаються мухомор та бліда поганка, яка може маскуватися під деякі їстівні гриби.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 вересня 2020, 14:03

Коли золота осінь може стати сумною

e-mail Друк PDF

Щорічно, коли  наступає осінь, засоби масової інформації закликають та попереджають  нас бути обережними по відношенню до сухої трави, опалого листя,  які прийнято спалювати і не тільки на полях, а і в населених пунктах, вздовж автомобільних шляхів.

Останнє оновлення на Четвер, 24 вересня 2020, 10:02

Оздоровчий сезон добігає кінця

e-mail Друк PDF

Прийшла календарна осінь. Знизилася нічна температура, а вдень також тепло і ясно, як влітку. Оздоровчий сезонз використанням поверхневих вод для оздоровлення офіційно вже закінчився.

Останнє оновлення на Вівторок, 08 вересня 2020, 11:54

Відпочинок на воді

e-mail Друк PDF

Повноцінним відпочинок вважається  тоді, коли в  наявності є декілька складових, а саме чисті повітря,  а  також вода поверхневих водоймищ, купання , в  яких  додає здоров'я  та   сили.

Останнє оновлення на Середа, 12 серпня 2020, 12:12

Повінь - завжди лихо.

e-mail Друк PDF

Останнім часом західні області України, а також  Закарпаття, потерпають від потужних дощів, які призводять до паводків з подальшими негативними наслідками. Ліквідацією наслідків повеней займаються місцеві органи виконавчої влади та самоврядування, представники управлінь Державної служби з надзвичайних ситуацій  України. 

Сторінка 1 з 12

Задати питання

Пишіть нам