Новини

Збираєтесь за кордон?

e-mail Друк PDF

Ріст туризму, торгівлі, трудової міграції, освітніх програм, тощо створюють умови для поширення інфекційних захворювань, які раніше не реєструвалися в Європі.

Останнє оновлення на Вівторок, 18 грудня 2018, 11:44

Попереду опалювальний сезон

e-mail Друк PDF

З початком опалювального сезону у   приміщеннях квартир, житлових будинків, де розміщені опалювальні прилади, можуть виникати проблеми, які пов'язані з браком повітря, внаслідок чого відбувається  неповне згоряння   газу  з утворенням смертельно небезпечного оксиду вуглецю, який ще називають чадним газом. 

Останнє оновлення на Понеділок, 08 жовтня 2018, 08:36

Можливі наслідки золотої осені

e-mail Друк PDF

Восени у нас прийнято спалювати опале листя та суху траву  і не тільки на полях, а і в населених пунктах. В пік осіннього паління атмосферне  повітря в містах стає важким і гірким, збільшуються випадки захворювань дихальних шляхів. Чим шкідливе спалювання опалого листя і сухої  трави?

Останнє оновлення на Середа, 03 жовтня 2018, 10:49

УВАГА! СКАЗ!

e-mail Друк PDF

Щорічно, 28 вересня проводиться Всесвітній день боротьби зі сказом з ініціативи благодійної організації «Альянс по боротьбі зі сказом» (ARC) та «Центрів боротьби з хворобами і профілактики хвороб» (CDC), Атланта, у Сполучених Штатах Америки та за підтримки Всесвітньої Організації Охорони здоров’я.

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 вересня 2018, 11:35

Оздоровчий сезон закінчено

e-mail Друк PDF

Державна установа "Закарпатський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"

Сторінка 1 з 7

Задати питання

Пишіть нам