За підтримки спеціалістів Бюро ВООЗ в Україні триває вакцинальна кампанія внутрішньо переміщених осіб в Закарпатській області.

e-mail Друк PDF

В області продовжується кампанія по вакцинації внутрішньо переміщених осіб (далі ВПО) безпосередньо у місцях їх тимчасового компактного проживання. Фахівці ДУ "Закарпатський ОЦКПХ МОЗ» активно здійснюють заходи на платформі збереження громадського здоров’я під час загальнодержавного воєнного стану серед ВПО.

Впродовж червня місяця 2022 року моніторингові групи фахівців завітали з робочими візитами у 122 притулки тимчасового проживання ВПО. Мали змогу поспілкуватися з 4517 переселенцями, серед яких були 1530 дітей віком до 17 років та 2987 дорослих. Під час візитів наші фахівці встановили усім опитаним їх повний вакцинальний статус, на підставі якого виявили не щеплених дітей та дорослих від небезпечних інфекцій. Усі опрацьовані дані передані до териториальних центрів ПМСД.

В свою чергу, медичними працівниками центрів ПМСД у складі виїзних мобільних бригад у притулках ВПО вакциновано від різних інфекційних хвороб вже 402 дитини та щеплено вiд гострої респiраторної хвороби COVID-19  194 особи, із них 132 бустерною дозою.

З метою посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення краю, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, з питань уникнення ризиків можливих спалахів вакцинокерованих інфекцій, за ініціативи та технічної підтримки Бюро ВООЗ в Україні ДУ "Закарпатський ОЦКПХ МОЗ» отримала наглядний яскравий інформаційний матеріал у вигляді буклетів «Як захистити себе та своїх близьких від інфекційних хвороб».

При інформуванні населення області щодо необхiдностi проведення заходiв специфiчної профiлактики iнфекцiйних хвороб шляхом вакцинації, особливо в умовах воєнного стану, отриманні буклети фахівцями наших структурних підрозділів розповсюджуються у локаціях масового перебування/відвідування громадян, а саме: в місцях тимчасового проживання ВПО; волонтерських пунктах; Центрах ПМСД (АЗПСМ, ФАП); ЦНАПах; адміністраціях територіальних громад; управліннях/відділах соціального захисту населення; міських/районних центрах зайнятості; на залізничних вокзалах; автовокзалах/автостанціях; супермаркетаїх та інші.

Просимо мешканців Закарпаття подбати про своє здоров’я і здоров’я своїх дітей та провести усі необхідні профілактичні щеплення.

ЗАХИСТІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!!!

Задати питання

Пишіть нам