Складова безпеки - лабораторні дослідження.

e-mail Друк PDF

Безпечність  для здоров'я  і життя харчових продуктів, питної  води,  умов праці, навчання,виховання,  побуту, відпочинку та навколишнього  природнього  середовища обов'язково  повинна підтверджуватися даними лабораторних вимірювань,

в першу чергу так званого відомчого лабораторного контролю, який здійснюється силами відповідного підприємства, установи  або на замовлення  у відповідності зі статтею 11 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб"  ( від  6 квітня 2000 року №  1645- ІІІ  зі змінами).

 

У відповідності до Статуту  ДУ "Закарпатський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України",  його  санітарно-гігієнічні, мікробіологічні  лабораторії  здійснюють  на замовлення, по договорах, лабораторний контроль за станом  безпеки продовольчої сировини, харчових продуктів, питної води, об'єктів навколишнього середовища, умов навчання,  праці,  радіологічної безпеки, за визначенням впливу на населення джерел електромагнітних випромінювань. Для цього  вимірюється вміст хімічних речовин (нітрати, солі важких металів, пестициди, мікотоксини,  хімічні сполуки),  визначаються параметри мікроклімату, рівні шуму, вібрації, радіологічні, а також мікробіологічні показники (бактеріологічні, паразитологічні та вірусологічні), на відповідність  результатів діючим нормативним документам.

При цьому   вартість послуг, які надаються лабораторіями ДУ "Закарпатський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України",  затверджена Постановою Кабінету Міністрів України  від 27.08.2003 року № 1351  з розрахунками складових (реактиви, енергоносії, оплата праці) за цінами на той період.

Платні послуги виконуються  на підставі відповідної  заяви  з оформленням договорів зі специфікаціями, рахунків та видачею протоколів лабораторних вимірювань, до яких до даються акти виконаних робіт.  У разі необхідності консультацію з питань виконання договірних робіт можна отримати за телефоном 64 28 77 (м. Ужгород, вул. Собранецька, 96).

Задати питання

Пишіть нам