Участь у Третьому щорічному науковому симпозіумі в рамках концепції «Єдине здоров’я»

e-mail Друк PDF

Впродовж 16-20 квітня 2018 року фахівці ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України»

втретє приймали участь у роботі щорічного регіонального наукового симпозіуму в рамках  концепції «Єдине здоров’я» за підтримки Програми зменшення біологічної загрози (ПЗБЗ) в Україні у 2018 році. На симпозіумі були присутні представники більш ніж десяти країн та 83 установ України, включаючи науково-дослідні інститути, обласні лабораторні центри, медичні вузи, медичні академії післядипломної освіти, ветеринарні та аграрні вузи і заклади охорони здоров’я. Вони представили результати науково-дослідних робіт, що проводяться в Україні, а також мали можливість налагодити співпрацю з профільними фахівцями України та світу.

Під час роботи Симпозіуму 52 дослідники представили свої роботи на усних презентаціях та 44 учасники – на паралельних сесіях коротких доповідей. Крім того, щодня було представлено більш ніж 300 постерних доповідей. Від ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» в роботі симпозіуму приймали участь завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань Тимчик В.В., завідувач лабораторії особливо небезпечних інфекцій Маркович О.Н., лікар-бактеріолог лабораторії особливо небезпечних інфекцій Берташ С.Є. Вони надали результати своїх наукових досліджень під час усних доповідей та постерних презентацій з актуальних питань епіднагляду та діагностики інфекційних захворювань, зокрема кору, лептоспірозу, Ку-лихоманки. За підсумками участі у Симпозіумі фахівців ДУ «ЗОЛЦ МОЗУ» експертною комісією були відібрані дві наукові доповіді для подальшої співпраці з міжнародними експертами та підготовки рукописів  статей, що можуть бути направлені для публікації в наукових журналах з високим індексом цитування.

Робота у Симпозіумі сприятиме впровадженню наукових підходів, що підвищують рівень біобезпеки та біозахисту, накопиченню знань з нагляду за захворюваннями, покращенню розуміння наявних ризиків для здоров’я людей та розвитку концепції «Єдине здоров’я».

Задати питання

Пишіть нам